pročitajte još

top 5

Okolica Samobora prava je oaza za svakoga tko uživa u plodovima prirode! Evo prilike da i sami nešto naberete

spot_imgspot_img

TRAŽIMO GLJIVE

U ovu nedjelju 06.10. udruga Djeca za bolji svijet iz Samobora organizira četvrtu godinu zaredom, u šumi Budinjak u parku prirode Žumberak u Samoborskom gorju, aktivnost TRAŽIMO GLJIVE.

Aktivnost je namijenjena svima i malima ali i velikima, obiteljima sa djecom, ali isto tako i svim ostalim ljubiteljima šuma i prirode. Polazak u zajedničku hodnju i potragu je u 09.00h.

Sam program kao i svake godine sastoji se od grupne potrage za gljivama, nakon toga od strane gljivarske udruge Sunčanica determinacija pronađenih gljiva, edukacija koja je koja gljiva, koje su jestive, a koje ne. Nakon toga ide izbor najljepše gljive, degustiranje gljivarskog kotlića, pečenje kobasica i krumpira, sportske igre i druženje.

Više informacija i mogućnost prijava potražite na facebooku stranice Djeca za bolji svijet

Prijave ne  link https://forms.gle/7zmPaaQZNB2a2Rac8

FOTO: PROMO

Sve naše priče s portala čitajte na Samo dobre priče.

Čitajte i naše portale MOJE VIJESTI , NOVI PORTAL , ZANIMLJIVO te MAČKICU

PR agenciju Redakcija pratite i na Facebooku te Instagramu.