Ako ste se ovih dana zatekli u kampu Slatina u Martinščici na otoku Cresu, onda vas je dočekao sjajan prizor. Naime, u organizaciji MIdea Pet iz Samobora, koji su ujedno i vlasnici MIdea salona za uređivanje i njegu pasa, održan je Dog Day i to već tradicionalno peti put.
Svaki natjecatelj dobio je simbolične nagrade, a prva tri mjesta bogato su nagrađena od vjernih sponzora kao što su FISH4DOGS, Pet Secret i SNACKERS.

Jutarnji dio dana bio je popraćen izradom psećih kostima. Izrađivali su ih najmlađi vlasnici, a sve kako bi njihovi ljubimci izgledali savršeno.

Popodnevni sati bili su rezervirani za animacije, a tu je bio i popularni face paint sa motivima ljubimaca.

Glavni dio dana bila je prezentacija pasa i njihovih vlasnika, nakon čega su morali pokazati svoje najbolje teikove. A nakon svega toga – uslijedilo je natjecanje pasa u plivanju.
Sve u svemu, Cres ima događaj koji uključuje i naše kućne ljubimce što nije čest slučaj. Bravo za Cres i MIdea Pet. I da, još nešto važno. MIdea od ove sezone ima i sjajne mašine za pseće poslastice.

FOTO: Promo
Redakciju pratite i na Facebooku te Instagramu.